Чемпіонат з обжорства

0 529
+1

Чемпіонат з обжорства Ми звикли до того, що чемпіонатом, як правило, називається якесь спортивне змагання, а перемога в ньому – це гідне поваги досягнення. Однак це слово використовується і для змагань, які можна назвати скоріше курйозом. Так, нещодавно в Нью-Йорку відбувся щорічний Чемпіонат з поїдання хот-догів, який проводиться ще з 1972-го року. Кілька десятків дядьків і тіток з серйозним виразом обличчя намагаються з'їсти якомога більше хот-догів за 10 хвилин. В чиєму ненажерлевому роті сховається більше булочок з сосискою – той і переміг.

У нинішньому році переможцем серед чоловіків став 23-річний хлопець Меттью Стоуні на прізвисько «Мега-жаба». За десять хвилин він зумів проковтнути 62 хот-дога. На другому місці опинився Джой Честнат, який утримував лідерство в цьому своєрідному змаганні протягом восьми останніх років. В цьому році він, на жаль, зумів з'їсти за десять хвилин усього 60 булочок з сосискою і зазнав нищівного краху. Можливо Джою варто подумати про завершення професійної кар'єри і перехід на тренерську роботу.

В минулому ж році нинішній переможець, Стоуні, опинився на другому місці після Честната, показавши результат у 56 хот-догів. Таким чином, всього за рік він домігся поліпшення показника аж на шість хот-догів. Переможець сказав, що старанно тренувався для досягнення цього вражаючого результату і був готовий до наполегливої суперництва.

Серед жінок переможницею стала Міки Судо – титул чемпіонки скорився їй другий рік поспіль. За залікові десять хвилин вона з'їла 38 булочок з сосискою, тоді як у минулому році перемогла з результатом 34 хот-дога.

Самим забавним в цій історії є, мабуть, те, що їдаки, що приймають участь у таких змаганнях, сприймають їх зовсім не з іронією або гумором. Навпаки, вони дуже серйозно ставляться до свого «захоплення» і вважають його важливою частиною свого життя. А нескінченне співчуття викликає те, що численні люди, які страждають від проблем з харчовою поведінкою, замість боротьби з цією проблемою зводять її в культ, і знаходять виправдання для своєї обжерливості, яке не може не справити негативний вплив на їх здоров'я.